| cryaotic a întrebat:

La ce va ganditi cand auziti de svastica?

Răspuns Câştigător
| Inferno a răspuns:

Depinde de ce svastica aud.
Daca aud de o svastica ce are ramificatiile spre dreapta ma gandesc la Hitler.
Daca aud de o svastica ce are ramificatiile spre stanga ma gandesc la ocultism. Pentru ca este simbol ocult.

7 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

La Sven Hassel, Rommel,

| Dumnezău a răspuns:

La niste baieti,ce daca erau doar putin mai destepti si perspicaci, puteau sa cucereasca lumea, si sa o faca mai buna.Si la o chestie pe care, daca o porti in public, te salta gaborii din cauza legislatiei cretine pro-evrei.

| Woodenpints91 a răspuns:

Mă excit...

| Bogdanux a răspuns:

La nazism, desi svastica are origini mult, mult mai vechi.

| barbattttt a răspuns:

La Adolf Hitler... nazusm

| sinx a răspuns:

La suferinta, la milioane de oameni morti, si foamete si razboi. Poate ca Hitler a fost un geniu, insa unul diabolic.

| superdorex a răspuns:

La nazism nu? a fost stema Germaniei naziste!