| anonim_4396 a întrebat:

La melodia Demoni -Haarp Cord ce vrea sa spuna cu "Lasa talamosul azi e duminica"? Adica citit ca talamosul este o parte a creierului dar are vreo legatura cu spiritsm sau supranatural?

8 răspunsuri:
| LegionarulRoman a răspuns:

Acest vers este ironic pentru cei care cred ca daca-i duminica nu trebuie sa-si foloseasca creierul(mai ales ca pentru cei nereligiosi duminica este ziua lenevirii).

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mamona mec donald. pacat ca sunt duse la extrem si nu mai fac rapul pe care il faceau.

| ErrorFound a răspuns (pentru anonim_4396):

Nici inainte nu faceau mare branza...
Motha' Fuckin' cold' heart' rap, bitchezz!
http://www.youtube.com/watch?v=KlujizeNNQM

| LegionarulRoman a răspuns (pentru ErrorFound):

Cine-i ratatul asta.I dai o flegma si nici nu mai stie cine e.Pana si Parazitii fac misto maxim de el.

| LegionarulRoman a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca esti ateu e treaba ta! Pe ei putin i intereseaza daca i mai asculti sau nu."Mamona McDonald" -perfect real; ne indoapa cu alimente care duc la cancer...plus cu multe sunt din organisme modificate genetic. Rap-ul a ramas bestial....albumul "Vremurile din urma" il intrece cu mult pe cel anterior("Dragoste sau frica").

| LegionarulRoman a răspuns (pentru BlackSulphur):

Http://www.youtube.com/watch?v=jcKi4-PkG08

Daca ai sti prin ce schimbare interioara a trecut Dragonu...

Da...e la moda rap-ul crestin(lasati-i pe aia de la Pocaiti).

Răspuns utilizator avertizat