| GalinaBlanca a întrebat:

La multi ani pentru maine celor care poarta numele Sfantului Apostol Andrei! Fie ca Domnul Iisus Hristos care este Dreptul Judecator sa va mantuiasca pentru rugaciunile sfantului :* >:D< http://www.youtube.com/watch?v=qHo0uCwg1rM :*

3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Multumim! chiar daca nu ma cheama Andrei, iti doresc si tie un sfarsit de luna minunat, incununat cu fapte de care sa fii mandra! noi il serbam pe fiul nostru chiar daca il cheama Adrianhappy
O seara frumoasa sa aihappy

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Mulţumesc pentru urări!

Noi îl serbăm pe nepotul meu care se numeşte chiar Andrei.

Toate cele bune.

| Maryan_Voicu_1993 a răspuns:

La multi ani