| anonim_4396 a întrebat:

mai cei logici, rationali si inteligenti? dati o explicatie stiintifica acestui om care a zambit in moarte.este un om ca noi toti.dar eu am mai vazut si alti oameni ca noi toti care erau adormiti vesnic, si unii nu prea zambeau.ba chiar deloc.ei? va bagati? http://www.youtube.com/watch?v=tGsJ7b_klqw http://www.youtube.com/watch?v=tGsJ7b_klqw

Răspuns Câştigător
| M25M a răspuns:

Ce ar trebui sa releve faptul ca asa i-au "intepenit" muschii faciali?
O explicatie religioasa ar fi faptul ca a murit impacat.

| anonim_4396 explică (pentru M25M):

Cel mai posibil a zambit ca si-a vazut pe toti cei dragi ultima ora.

Răspuns utilizator avertizat
| M25M a răspuns (pentru anonim_4396):

Si asta, orisicum nu schimba faptul ca exista o explicatie biologica in spatele acestui fapt.
Acum fiecare are dreptul sa interpreteze cum doreste.

| anonim_4396 explică (pentru M25M):

Asa e.

10 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Este pacea care intrece orice pricepere.Am avut ocazia sa vad muribunzi in faze terminale care erau impacati cu Dumnezeu aveau pacea, si oameni disperati fara nadejde, care stateau cu teama de necunoscut.

| Nucreeed a răspuns:

rolling on the floor))))))))))) nu pot sa ma opresc din ras ...sunteti bolnavi mintal fratilor... daca s-a intamplta sa aiba zambetul ala pe fata, mort fiind, voi numai explicatia asta ati gasit'o? MINUNE DUMNEZEIASCArolling on the floor)))

| Lizzu a răspuns:

Poate daca exista ceva/cineva atunci el "se arata" doar oamenilor, fiintelor care chiar cred cu tarie in el si astfel ei realizeaza ca moartea nu e sfarsitul, ci doar un alt pas.
- Nu au frica de moarte, nu sunt terifiati ci mor impacati pentru ca ei chiar cred in ceva.

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Si tu ce vrei sa insinuezi? nu numi spune rolling on the floor)) hahaha... las-o balta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Infams? cine a spus ceva de vreo minune? pot doar sa-ti spun ca rasul mult si fara rost nu este a bine.cel cu rost este sanatos.io ma bucur pentru el.m-as bucura si pentru voi sa sfarsiti la fel.adica precum un asfintit frumos.nu cred ca e rau.

| BlackSulphur a răspuns:

Pai, pe plan spiritual, probabil era impacat in momentul in care a murit, iar asta l-a facut sa zambeasca. Asta ne duce la stiinta, care spune ca odata ce mori intr-o pozitie incordata a muschilor, ei intepenesc (Sau ceva de genu', poate nu m-am exprimat exact). Sunt sigur ca nu l-a vazut pe Petru cu 2 shaworme la poarta raiului!