| mODIN a întrebat:

Mai exista oameni care cred in creationism, nu in evolutie?

Răspuns Câştigător
| Wøodenpints a răspuns:

Eu cred în miserupism.
Adică mi se rupe de cum a fost creat totul.

16 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Desigur. Ambele teorii sint imperfecte.

NOname
| NOname a răspuns:

Ohooo, o grămadă.

Răspuns utilizator avertizat
| 4b a răspuns:

Da, mai sunt...si cat o tine pamantu', or' sa mai fie.
Sanatatewinking

| Duucu a răspuns:

Deși e evident că sunt miliarde de oameni creaționiști pe pămănt, tu continui să întrebă ca să-ți etalezi calitățile de om de știință.Să știi că și satanismul face parte din creaționism.

| RAY a răspuns:

Stiiinta nu cere credinta, stiinta se baseaza pe dovezi, deci eu nu cred eu stiu, cunosc ca teoria evolutiei e un fapt

| anonimg a răspuns:

Da. Eu.

| sublime89 a răspuns:

Nu-i vezi pe aici pe atatia? Eu nu suport cand aud unii oameni zicand ca exista doua teorii cu privire la aparitia noastra. Ei asa vorbesc de parca creationismul ar putea vreodata sa se compare cu evolutionismul. De parca ar fi 50-50 sanse ca oricare dintre ele sa fie adevarata. Nu pot sa inteleg cum poate un basm, o simpla poveste scornita de niste oameni primitivi, sa stea pe picior de egalitate cu o teorie stiintifica bazata in totalitate pe dovezi si observatii adunate intr-o perioada de peste 150 de ani. E inca o dovada ca specia umana e capabila de cele mai stupide lucruri posibile.

| suffarstar a răspuns:

Ia sa vad daca te prinzi.
Un tip intr-o masina pe autostrada cu radioul aprins. La un moment dat aude in difuzor : Un nebun conduce pe autostrada X pe contrasens!
La care soferul : Nu unul, domn'le, sute, sute!

Ai prins ideea?

| iurii75 a răspuns:

Eşti conştient desigur că evoluţia este doar o teorie cu foarte multe lacune şi inexactităţi? rolling on the floor

| Rührselig a răspuns (pentru iurii75):

Şi poţi da câteva exemple? E mai bine decât să pretinzi că ştii adevărul. jos ai 2.

| einenebun23 a răspuns:

Nici nu ai idee cati mai sunt laughing

| EnciclopediaProstiei a răspuns:

O continuare, o idee, o morala, ceva? la intrebarea asa cum este raspunsul e evident. ce speri sa obtii acum in afara de o alta galceava...nu o lua in nume de rau dar e adevarul.

| Rührselig a răspuns:

Prea mulţi din păcate, prea mulţi...
Bine că numărul lor scade de la an la an.

| godge a răspuns:

Prosti or fi mereu.N-ai ce face.

| celmaibun1 a răspuns:

Asta i intrebare de om redus