| OctavianDanielMaria a întrebat:

Numai catolicii au făcut crime în numele religiei? Ortodocșii nu?

Răspuns Câştigător
34 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu conteaza numele, deci exista oameni care au facut asta, da.

| ancaval a răspuns:

Ce crime au făcut? Unde ai citit?

Răspuns utilizator avertizat
| ancaval a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Ba da, e afirmație!
Din moment ce folosești "numai", chiar dacă ai pus semnul întrebării, se subînțelege că e afirmație!
La 06:00 dimineața, înțeleg!

Răspuns utilizator avertizat
| ancaval a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Și de ce ai pus acolo "numai", deșteptule? Explică, deșteptule!
Și da, la 06:00 e afirmație, pentru că e prea dimineață ca să înțelegi ce zic eu. Oare pe tine te-ai înțeles? Întreb, pentru că te contrazici.
Îmi vine să plâng laughing

Răspuns utilizator avertizat
| ancaval a răspuns:

Întrebarea ta era, dacă au făcut ortodocșii crime. Pentru catolici, prin faptul că ai pus "numai", se înțelege că ei au făcut asta deja.
Eu te-am întrebat unde ai citit tu treaba asta? Ce NU ai înțeles?

Răspuns utilizator avertizat
| ancaval a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Păi și eu am întrebat, unde ai citit tu că ar fi făcut așa ceva, dacă au făcut? Că de undeva ai pornit. Cum ai pus întrebarea asta? Ai citit undeva? Ai văzut un documentar? Ai visat? Aș fi vrut să aflu cum ai ajuns să întrebi așa ceva, aș fi vrut, nu mai vreau.
De dimineață întreb același lucru și tu răspunzi cu altceva.
Greu ne înțelegem, n-am putea lucra în echipă. Pe mine sigur m-ar da afară șeful de echipă laughing Și ai rămâne tu, miezu' trupei laughing Taci, că e de bine!

Răspuns utilizator avertizat
| ancaval a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Măi, eu nu șterg postări, sunt pe mobil și când se duce semnalul, nu mai pot posta, sau se șterg? Habar nu am. Dar asta nu e important.

Și, vezi să nu faci pe tine de la atâta râs, ar fi rușinos pentru un om ca tine, așa de special!

Ești din '88?

Răspuns utilizator avertizat
| ancaval a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

"sa descizi", no, când înveți tu să scrii corect, atunci învăț și eu să "descid" un link.
Beșinile de genul ăsta, ar trebui să le de-a doar cei care își permit, sau au cu ce și NU unul care mănâncă litere laughing Pune-ți dop!

Te-am făcut deștept de 2 ori și tu, ce faci? Mănânci litere? Păi se poate așa ceva? Vai! Vezi că mă superi.

| ancaval a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Să fii sănătos și să te ajute Dumnezeu, și la mulți ani, dar cu cât mai puține reparații!

Răspuns utilizator avertizat
| ancaval a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Mie îmi apar toate comentariile. Nu a dispărut nimic.
Nu înțeleg, de ce te stresezi? Lasă domnule, văd și ceilalți cum stă treaba.

| ancaval a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Dar nu vreau eu să "descid" un link de la tine. Sunt destule dovezi aici, deci nu am nevoie să mă ajuți tu.

Răspuns utilizator avertizat
| ancaval a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Nu mă interesează dacă ți-ai acceptat, sau nu, greșeala!

Răspuns utilizator avertizat
| Nilsson a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

"Am 32 de toamne"

Am observat că te întreabă lumea destul de des câți ani ai, îmi amintesc că și eu am fost surprins când am aflat.

Asta ar trebui să îți dea de gândit că nu te comporți corespunzător vârstei.

Răspuns utilizator avertizat
| Emengir a răspuns:

Avand in vedere ca pana in 1054 ambele biserici erau unite, sub cea Chalcedona, iar crime s-au intamplat si pe teritoriul vestic controlat de catolici dar si pe cel estic controlat de ortodocsi, am putea sa spunem ca ambele sunt la fel de patate de sange.