| anonim_4396 a întrebat:

O intrebare pentru credinciosi si in special pentru Ema: Daca Dumnezeu va iubeste, de ce pe unii oameni sau mai bine zis de ce pe unele femei le-a facut cu o conformatie grasa, si pe deasupra le-a facut si urate, si pe altele slabe si frumoase? Unde este fairplayul aici?

40 răspunsuri:
| negru30 a răspuns (pentru GandesteLogic2011):

Inteleg mai mult decat arat dar sa compari viata cu o masina - iarta-ma inseamna ca femeia este roata de rezerva

| GandesteLogic2011 a răspuns (pentru negru30):

X5 nu are roata de rezerva! Femeia este o piesa esentiala la fel ca si mine Fara de care masina nu se misca din loc.
Succes

| negru30 a răspuns (pentru GandesteLogic2011):

Imi place cd vb codificat

| Urzi23 a răspuns:

Vladuthz intreaba:
Daca Dumnezeu va iubeste, de ce pe unii oameni sau mai bine zis de ce pe unele femei le-a facut cu o conformatie grasa

Urzi23 A raspuns cu intelepciune :

Se mai trezeste cite un adormit si pune si el o intrebare ca sa se afle in treaba.
-Bre Vladuthz tu ai auzit de frigider hai vad ca incepe sa te duca mintea,,, pai acum te faci ca nu pricepi ce este in frigiderul plin cu calorii? Uite ca nu esti greu de cap si ai ghicit ca cei grasuti si plinuti au bagat vointa in frigider si nu fac miscare si maninca mult

Urzi 23 completeaza cu intelepciune :

Fairplayul este in frigider rolling on the floor

| Vladuthz a răspuns (pentru Urzi23):

Eu ziceam ca unii sunt nascuti cu conformatie de grasi, asa sunt ei nascuti chiar daca mananca putin sau mult

| Urzi23 a răspuns:

Urzi23 A raspuns cu intelepciune :

Vezi ca eu nu jignesc si nici pe tine nu te sfatuiesc, deoarece nu am chef sa te raportez.Eu zic sa pui lanturi antiderapante la minte si sa te faci om de treaba ca schimb foaia cu tine.

Urzi23 in dialog :

Se mai trezeste cite un adormit

Vladuthz explică (pentru Urzi23):

Esti p,,,, sincer, se vede ca nu ai inteles intrebarea mea, si dc la fiecare intrebarea inainte

Iar Urzi23 a incheiat cu maiestuozitatea-i caracteristica :

Poate ai chiorit si nu mai stii ce ai intrebat rolling on the floor Uite n,,,, intrebarea ta

Vladuthz intreaba:
O intrebare pentru credinciosi si in special pentru Ema: Daca Dumnezeu va iubeste, de ce pe unii oameni sau mai bine zis de ce pe unele femei le-a facut cu o conformatie grasa, si pe deasupra le-a facut si urate, si pe altele slabe si frumoase? Unde este fairplayul aici?

Apoi :
Vladuthz explică (pentru Urzi23):

Eu ziceam ca unii sunt nascuti cu conformatie de grasi, asa sunt ei nascuti chiar daca mananca putin sau mult

Urzi23 in dialog :

Bre adormitule bati cimpii, daca nu maninca de unde grasime, Umbla vorba prin popor "unde nu este nici Dumnezeu nu are ce lua "

| Urzi23 a răspuns:

(27 Noiembrie 2011 14:03 )
Vladuthz explică (pentru Urzi23):

Din nou, imi sustin afirmatia, esti varza, si n-ai decat sa ma raportezi, si mai documneteaza-te si tu, unii oameni sunt nascuti grasi, mai documenteaza-te inainte sa te dai destept, inaptule, hai du-te si raporteaza-ma

Urzi23 A raspuns cu intelepciune :

Pff si cei de la Auschwitz? Garantat unii dintre ei au fost mai plinuti inainte sa intre pe acolo?

| Vladuthz a răspuns (pentru Urzi23):

Bai frate aia poate sunt o exceptie, eu vorbeam de oamenii care sunt nascuti grasi, si fie ca mananca putin, fie ca mananca mult, coformatia lor este de om gras

| Urzi23 a răspuns (pentru Vladuthz):

Vladuthz explică (pentru Urzi23):

Bai frate aia poate sunt o exceptie, eu vorbeam de oamenii care sunt nascuti grasi, si fie ca mananca putin, fie ca mananca mult, coformatia lor este de om gr

Urzi23 in dialog :

Haide bre 2 milioane (Auschwitz) o exceptie toti piele si os, Poate o fi exceptia care confirma regula rolling on the floor.
Eu zic inainte sa postezi o traznaie sa o mai rumegi prin minte, ca ride pustimea de tine

| DorothyAnn a răspuns:

Toti suntem unici, iar aceasta unicitate ne-o aratam pe parcursul vietii manifestandu-ne frumos sau urat in societatea in care traim. spre exemplu, o femeie grasa si urata care ajuta pe toata lumea arata slaba si frumoasa in fata oamenilor, fata de una frumoasa, slaba si aroganta care arata grasa si urata in ochii celorlalti. daca lupti pentru tine poti ajunge cineva indiferent de fizicul tau, avand in vedere ca sufletul te defineste ca persoana pentru intreaga viata!