| TrăieşteClipa a întrebat:

Oare ce cred extraterestrii despre noi cand ne vad ca tinem in captivitate milioane de fiinte cu ADN aproape identic cu al nostru(porc 94%), apoi le ucidem, le hacuim cadavrele si ne umplem burtile cu ele de ziua zeului nostru?

5 răspunsuri:
| 4b a răspuns:

De frica extraterestrilor am devenit eu vegan...

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intr.una dintre sedintele din cadrul departamentului de relatii externe la care am participat, cu puterea mintii evident, unul dintre extrateresti a adus in discutie crearea de parteneriate durabile si cu beneficii pentru ambele entitati.
Discutiile au luat imediat amploare, majoritatea participantilor nefiind de acord cu aceste parteneriate sub pretextul ca:"astia ne mananca c@aiele, fratilor!"
Cred ca nu au o impresie buna despre noi!

| Stell99 a răspuns:

Nu cred nimic.
Suntem o specie extrem de primitiva si ei sunt obisnuiti cu acest lucru.

Pamantul este o rezervatie naturala doar ca una imensa unde reprezentanti ai anumitor civilizatii vin sa studieze si sa monitorizeze de zeci de mii de ani o specie umanoida care a fost ajutata sa evolueze mai repede de ei prin modificarea adn-ului.
Unele dintre aceste civilizatii cu intentii mai ostile au lasat aici o rasa hibrida de oameni creeati in laborator si care sunt la comanda lor.Aceasta rasa este una incestuoasa si imperecheaza intre ei de mii de ani pentru a pastra sangele pur.
Se numesc iluminati si conduc absolut toate tarile in afara de Rusia,China,Japnia, Coreea de sud, Coreea de nord, Thailanda, Cuba, Si tarile arabe.
Misiunea lor este o globalizarea civilizatiei umane si microciparea ei pentru un contact la scara larga cu civilizatiile extraterestre.Dar venirea lui Trump la putere le-a intarziat planurile cu mult.
Sunt sigur a vor gasi o metoda pentru indepartarea lui fie folosind forta fie nu.

Obiectivele lor mai sunt spalarea pe creier a oamenilor cu religii.
Spalarea pe creier a oamenilor folosind mass media.
Spalarea pe creier a oamenilor folosind sistemul educational.
Spalarea pe creier a oamenilor folosind stiinta oficiala care in proportie de 99% ne invata ca nu exista extraterestrii sau daca exista ei sunt ostili si ne vor invada distrugandune asa cum sustine Stephen Hawking care a fost platit sa zica o asa ineptie din cauza ca refuz sa cred ca un om atat de inteligent poate sa spuna o asa aberatie.

Microciparea populatie cu cipuri ultramoderne capabile sa controleze gandurile oamenilor.
"Votarea" de legi cretine care ingradesc si putina libertate a oamenilor pe care o mai au.

Uite jurmantul lor :

https://www.google.ro/......https?/url

Ceea ce scrie aici se regaseste in foarte multe carti.

| Aika十六 a răspuns:

Dar ce sunt extraterestrii?