| Zenicide a întrebat:

Pacatuiesc daca descarc continut multimedia piratat?

6 răspunsuri:
| Zenicide explică:

Da. Eu eram curios daca pacatuiesc dpdv religios, de asta se afla intrebarea in categoria religie.

| Zenicide explică:

Daatuemiulioer a răspuns:
Puisor nu este frumos sa furi, este scris si in Biblie, adica este pacat.
Vrei sa-ti si desenez?
Chiar esti batut in cap.Esti cumva ateu? Asta ar explica multe din postarile tale idioate.

Pai nu fur eu nimic dom`le. Eu vreau doar sa descarc ce au furat altii si le ofera pentru restul gratuit. Este irelevant daca sunt ateu sau nu, cred ca este un subiect important si pentru crestini. Ce dezamagire mare ar fi daca ar ajunge in iad pentru ca au descarcat cateva piese mp3 ale lui Guta sa zicem.

| Zenicide explică:

In plus continutul original nu dispare, nici macar nu e modificat. Eu as descarca doar o copie identica a acestuia.

| Miauti a răspuns:

Da si o sa arzi in iad prin muzica impreuna cu toate trupele rock, metal,... celebre.

deci concert placut!

| TrentonChase a răspuns:

Mare credincios esti si tu...fii sigur ca Dumnezeul tau e de acord cu ironiile si cu jignirile ieftine pe care le folosesti, sa mai imi spuna mie cineva ca astia care se bat cu pumnii in piept ca is credinciosi nu is niste ipocriti.