| tetetete a întrebat:

Pacatuiesc daca sunt prost?

8 răspunsuri:
| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Nu, e ceva normal...

| Polaris a răspuns:

Dpdv al oricărei religii, deloc, continuă. (Am început să fiu obiectiv rău, nene.)

| Zenicide a răspuns:

Nu. Lui Dzeu si preotilor le plac cei prosti. Nu o sa citesti niciodata ca "...a fost exclus din biserica pentru ca e prea prost".

| RAY a răspuns:

Daca ai o boala mintala nu vad de ce ai pacatui din moment ce nu esti constient de cea ce faci

| dragos9234 a răspuns:

In randul ateilor prostia este un lucru grav.
In randul credinciosilor poti fi cat de prost vrei, daca ai credinta in dumnezeu nu mai conteaza.

Răspuns utilizator avertizat
| 1Mihai1 a răspuns:

Nimeni nu e prost.

| SkizoMetal a răspuns:

Categoric.