| Mus1k a întrebat:

Pareri!?- Mie mi se pare totul real.

http://www.youtube.com/watch?v=HhXOU5aoanU&feature=relat ed

5 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Are dreptate, religia e pentru proști. Credința e cu totul altceva, dar cei care zic că doar religia lor e cea adevărat și se ghidează după o carte de 2000 de ani care pe vremea ei era bună, dar acum e cam expirată, au o problemă nasoală.

| MMihai a răspuns:

Este opinia acelui om care face acele afirmații, dar nu are dreptate decât parțial, dar nu în totalitate.

| Fizy93 a răspuns:

E nebun! Sa iti zic si de ce, in primul rand si cei mai mari cercetatori au ajuns la un punct unde se intreaba "cum"? Cineva a trebuit sa creeze si celula, atomul si electronul, protonul, toate astea... la un moment dat trebuie sa le fi creat cineva! Probabil religia e plina de minciuni dar EXISTA UN DUMNEZEU!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ala spune mari bazaconii. Pana si unii atei de aici cred ca sunt mult mai rationali ca ala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand a inceput sa spuna despre UN OM invizibil care sta si ne urmareste, mi-am dat seama cat e de sarac cu mintea, si cat de reala e intrebarea ta. aproape m-am speriat.