| anonimul1327 a întrebat:

Pot exista relatii intime intre un ateu si un crestin?

59 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Da, dar nu îmi doresc. Mi s-a părea jenant să strige cineva în pat „oh Doamne", dacă tot strigăm ceva măcare să ne strigăm numele, nu?

| MMihai a răspuns:

Da, dar nu ar trebui încurajată homosexualitatea!
Și la atei și la creștini, heterosexualitatea este normalul.

| Prunela a răspuns (pentru MMihai):

De ce nu ar trebui incurajata? Si de ce o consider anormal? Incuiatule.
Daca nu e natural, de ce s-au raportat cazuri de relatii homosexuale intre animale?

| LegionarulRoman a răspuns (pentru Prunela):

Nu e normal ma, sodomitule! Daca e normal, du-te si suge-i duda la unu, sa vezi, poate iti descoperi "identitatea secreta".

| Prunela a răspuns (pentru LegionarulRoman):

Imi pare rau, sunt gagica.

| LegionarulRoman a răspuns (pentru Prunela):

Freaca-ti pasarica cu una.Ce ma intereseaza pe mine? Fiecare face ce vrea cu viata lui.Dar vorba ceea:"Ma pis pe gay si nu-i normal ca copiii mei sa vada
Homosexuali care se ling in gura ostentativ pe strada
E la moda sa fim toleranti da nu reinviem sodoma
Nu putem trimite bulangii in pachet la Barcelona".

| dracu14 a răspuns (pentru LegionarulRoman):

Ma intreb oare cum poti asculta Parazitii, tinand cont ca Cheloo e o persoana antiteista, vorba lui:''e mai usor sa crezi in d-zeu decat in tine, d-aia toti il pupa-n.ce are el mai sfant..cand le merge bine''

| LegionarulRoman a răspuns (pentru dracu14):

Si? Sa ascult Inna? Parazitii ascult cand vreau sa ma amuz, sau in melodii gen Noi vrem respect, Mesaj pentru Europa.Insa,preferatii mei este Cedry2k si Dragonu' 47.

| dracu14 a răspuns (pentru LegionarulRoman):

Esti patetic...
pe bune? preferatii tai este? te exprimi ca un bozgor...

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Wow! Te-ai intors din vacanta? Se pare ca nu te-ai intors cu nimic mai destept decat cand ai plecat. Iti trebuie o vacanta mai lunga, intr-un loc mai... special.

| shadovv a răspuns:

Fizic vorbind, da.

| Musique a răspuns:

Și cine interzice asta?

| mona a răspuns:

Pot exista relatii intime

| 4b a răspuns:

2013, anul tuturor posibilitatilorlaughing
Nu pot frate, nu pot, pentru ca unu la mana: un crestin nu se incurca cu alta spita(se bat cap in cap si iese scantei) si 2.ateul n-are rabdare pana dupa casatoriewinking
Sanatate

| Prunela a răspuns:

Nu,e ca si cum o vulpe s-ar imperechea cu un melc.

| GumitzaDePepene a răspuns:

De ce sa nu?
Pana la urma e la alegerea omului daca vrea sa creada in Dumnezeu sau nu. Este om si e liber sa aleaga. Nu cred ca influenteaza cu ceva un cuplu daca un membru e ateu si unul crestin.

| RAY a răspuns:

Doar intima? da desigur, ca ateu si eu accept asta dar protejat

| Mădă0611 a răspuns:

Da, si relatii pe permen lung, cat timp fiecare isi tine credinta pentru el, se poate orice.

| Mădă0611 a răspuns:

Bai nenica, deja o iei ranza. Daca iti place sa faci aia, nu trebuie sa fii ateu, sau crestin, poti sa fii pocait sau musulman, asa ca nu mai abera. Daca esti ateu nu inseamna ca esti ultimul om, dar daca esti crestin si judeci la fiecare pas, cam da.
Bunul simt si respectul nu ar trebui sa tina de religie, la unii vad ca da, mi-e mila de voi.

"tu vezi ce hal de intrebare cu conotatie homosexuala la religie?" cineva are mintea murdara. Femeie/barbat = om, omul e ateu sau crestin, daca si cel care a pus intrebarea se gandea la ce te gandesti tu, puteti sa va luati de mana si sa va aruncati in Dunare, sau vreun ocean. laughing)

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

De ce nu, dar nu de acelasi sex!

| Zenit313 a răspuns:

Nu iti dai seama, dar imi dai dreptate laughing

| dracu14 a răspuns:

Vrei adevarul? crestinii sunt niste prosti care nu sunt in stare sa gandeasca singuri si au nevoie de o carte de povesti si o zeitate sa gandeasca pentru ei
crestinii sunt niste lenesi carora le e lene sa munceasca si se roaga la dumnezeu sa le pice bani din cer
crestinii sunt in cele mai multe cazuri oameni fara educatie(si tu dovedesti asta din plin)
mai vrei adevaruri despre crestini?

| LegionarulRoman a răspuns (pentru dracu14):

Ai pus vreodata mana pe o carte?

| dracu14 a răspuns (pentru LegionarulRoman):

Da,pe zeci, ultima carte citita-radio donau nu mai transmite

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bineinteles ca da.ateul in genunchi si crestinul in picioare.ca asta e, moral vorbind, crestinul e mai vertical.ateul e oleaca mai egal in drepturi civile decat crestinul.in fata Domnului ei sant egali.atat.problema e mai aninoame, ca unora le-or fi placand baietii.dar in general, ne plac fetele.atee ori cum or fi. fete sa fie.

| Zenit313 a răspuns (pentru anonim_4396):

Provoci scarba cu prostia ta!

| M25M a răspuns (pentru anonim_4396):

Iti este greu sa fii nesimtit sau nu presupune vreun efort?

| C0nstantin a răspuns (pentru anonim_4396):

Stai linistit ca atata timp cat voi crestinii va rugati au grija ateii sa va f.a femeile cum trebuie, ca voi nu sunteti in stare. Sunteti prea preocupati cu slavirea celui de sus. Apropo voi va rugati pentru orice... sunt curios inainte sa aveti contact sexual va rugati sa aveti ajutor divin?

| dracu14 a răspuns (pentru anonim_4396):

Du-te.la.scoala.si.invata.sa folosesti.virgula.in loc de.

| LegionarulRoman a răspuns (pentru C0nstantin):

Atei de l atata masturbare raman impotenti pe la 25 de ani, asa a ..nu ne facem griji.Nu ne rugam deorece este permis si desi este pacat, daca se face in cadrul casatoriei, se iarta.

| dracu14 a răspuns (pentru LegionarulRoman):

Bai ai o exprimare de te doare capul, se vede ca ai stat doar la orele de religie...

| LegionarulRoman a răspuns (pentru dracu14):

Te referi la tine? Probabil ca tu ai stat la orele de baut cu baietii.

| dracu14 a răspuns (pentru LegionarulRoman):

Ti-ai greist persoana, sunt sXe si in plus n-am nici o absenta, nici macar la religie, daca-ti vine sa crezi...

| Zenicide a răspuns (pentru C0nstantin):

" Apropo voi va rugati pentru orice... sunt curios inainte sa aveti contact sexual va rugati sa aveti ajutor divin?"
- Doamne ajuta sa trecem si peste asta laughing

| C0nstantin a răspuns (pentru LegionarulRoman):

Stai tu linistit ca ateul nu asteapta pana la casatorie sa vada ce ii aia p...a, cum stati voi.

| C0nstantin a răspuns (pentru Zenicide):

Doamne ajuta sa ma tina mai mult de 2 minute de data asta rolling on the floor))

| LegionarulRoman a răspuns (pentru C0nstantin):

Da,caci si-o freaca bine, pana iasa toata sperma din el si pe la 25 de ani ramane impotent.

| C0nstantin a răspuns (pentru LegionarulRoman):

Mai repede o frecati voi crestinii, stiu ca tie greu sa recunosti...

| LegionarulRoman a răspuns (pentru C0nstantin):

Da,iti este greu sa recunosti ca pornografia de face un...

| C0nstantin a răspuns (pentru LegionarulRoman):

Vorbesti din propria ta experienta din cate observ.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inainte de a-ti raspunde m-am uitat pe "profilul" tau.Esti prea nou, ca sa-mi dau seama.Esti totusi un copil.Dar sa-ti raspund.Religia nu trebuie sa aiba legatura cu relatiile intime, care la varsta ta presupune dragoste (care acopera inconstienta).
Parerea mea sincera este ca totusi ar fi bine sa mai astepti, mai ales daca esti fata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. De ce nu? Pana la urma si crestinii si ateii sunt oameni.

| C0nstantin a răspuns:

Ce legatura are una cu alta? De unde apareti oameni buni? Nu mai stiti sa va folositi neuronul ala cum trebuie?

| PisicutzaCenusie a răspuns:

Da.dar crestinul incalca religia ortodoxa!

Răspuns utilizator avertizat
| IoanieCriminalul a răspuns:

Pai toate pe care le-am facut erau crestine! De ce nu?

| Forev3rAlone a răspuns:

De ce nu?
Fie ei ce-or fii, oamenii cu totii sunt! happy

| Calininio a răspuns:

Ia gandeste-te, pot raised eyebrows?

| kira30 a răspuns:

Da.Dar numai dupa casatorie.Trebuie sa fie iubire adevarata nu doar dorinte sexuale.

| vrelian a răspuns:

Ce are a face scula cu prefectura? ce au ceva diferit? ca gindesc diferit asta nu ii impiedica sa faca sex.sexul nu mai tine de dzeu sau ca ala face ori nu.atita vreme cit esti buna sau bun la pat aia e tot ce conteza.mai degraba nu merge o relatie in care unu sta prost la capitolul sex, decit ca au cinvingeri religioase ori de alta natura diferite.sexul rezolva se pare aproape orice neintelegeri.

| Andr3y007 a răspuns:

Da pot, de ce nu?

| PulbereDeStea a răspuns:

Doua trupuri se pot impreuna indiferent de rasa sau religie. Dar doua minti se pot impreuna, doua inimi se pot impreuna daca este un ateu cu un crestin? Eu cred ca nu.

| allison20 a răspuns:

Da, nu vad nicio problema in asta.