| LanguageMaster a întrebat:

Prin bisericile creștine pe la slujbe sunt majoritatea moși și babe sau mai sunt și tineri?

6 răspunsuri:
| mentholinks a răspuns:

La pocaiti sunt multi tineri, si tinere bune, la inima in special.

| oglindasultanului a răspuns:

Mai aduc si nepoteii. Tinerii sunt pe virtual, ei nu merg acolo.

| Werrich a răspuns:

La majoritatea bisericilor neo-protestante există grupuri de tineret.

| Nirvanaaa a răspuns:

In majoritate sunt mai in vârsta, dar mai sunt și tineri printre ei.

| TheStrategist a răspuns:

Mai sunt și tineri, dar într-un număr mult mai mic față de cei în vârstă.

| Theologos a răspuns:

Depinde unde te duci. Sunt focare cu mult tineret, mai ales în orașele mari.