| Radandam a întrebat:

Ce plaje de nudiști știți din România unde se duc și femei, nu doar babe, gen unde se duc și oameni mai tineri nu doar moși și babe? Iar dacă stai în slip pe plaja acolo se vor uita ciudat la tine?

8 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Era la Costinesti o bucata de plaja, catre epava, pana acum doi ani, cand am fost, era surpata, erau numai stinci. Alergam dimineata pe plaja din statiune pana in dreptul epavei, si am ramas socat la un moment dat sa vad atitia oameni goi la un loc, insa mai apoi am aflat ca era un loc special pentru nudisti. Din (ne)fericire(?), plaja aceea nu mai e, altfel nu iti spuneam, nu imi place sa incurajez voyeurismul. ☺

| Adry05 a răspuns:

Probabil din cauza ăstora ca voi nu merg decât babe

| Zuzu1991 a răspuns:

Lal dude, nudismul e o chestie pur si simplu despre libertate
daca tu il tratezi ca secz, atunci, sincer, esti putin cam tampitel, pentru ca, gasesti p0rn pe internet MUUUUULT mai explicit decat cateva femei care stau la soare dezbracate, iar asta si fara sa te chiui prea tare, pentru ca e plin internetul pana la refuz cu din astea
insa presupun ca fiecare cu fetish-ul lui

| Radandam explică (pentru Zuzu1991):

Tu compari sa vezi piz*e in realitate, cu piz*e virtual?

| Zuzu1991 a răspuns (pentru Radandam):

Dap!
cand e vorba de "watch, DON'T TOUCH" (priveste dar nu pune mana) nu e mare diferenta
dar daca ai putea sa pui mana, atunci recunosc, ca ar fi... mare diferenta tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adică tu vrei sa te uiți, dar nu vrei sa fi privit laughing
Păi nu exista, femeile știu că dacă ar merge acolo ar fi paradisul l@barilor poate le mai și filmează câteva și le pune pe net, o l@ba pe sub prosop, ar ieși slobozul din apa cum iese jegul de la țigani.
Majoritatea femeilor merg la solar sau daca nu, in curte se bronzează.

| Dandinelle a răspuns:

Și babele sunt femei. Se uită dubios la tine daca porți slipi si te holbezi. Cel mai bine te dezbraci și tu și stai pe burtă. Plaja de genul găsești la Eforie Nord spre tabăra de copii și în Costinești spre epavă. Poate exista un grup secret pe o plaja ascunsa unde numai modelele se duc și fac plajica nud, nu știu, n-am primit invitația încă laughing
Daca vrei sa vezi mai multe goliciuni hai in Germania unde vezi o varietate mai mare de vârsta

| lCupidon a răspuns:

Eu zic ca e mai bine sa fie doar babe, nu li se mai scoală labarilor...