| Steregoi a întrebat:

Prin corzile din teoria corzilor pot intra parti din duhuri?

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Steregoi explică:

Da, in golurile cuantice pot intra sau pot exista nivele de energie sub constanta Planck ce nu pot fi detectate de nici un dispozitiv construit de om.

| rexiomaria a răspuns (pentru Steregoi):

Steregoi... ti-ai raspuns la propia intrebare? rolling on the floor

| Avaricum a răspuns (pentru rexiomaria):

Asa se documenteaza el

| Steregoi explică (pentru rexiomaria):

Daca am vazut ca astept mult pana primesc raspunsuri mi-am dat singur un raspuns. Nu-mi place sa pun o intrebare si sa ramana fara un raspuns. Daca raspunsurile voastre sunt mai bune decat raspunsul pe care-l am deja pregatit cand pun intrebarea atunci imi revizuiesc raspunsul in functie de raspunsurile voastre cu conditia sa fie bine argumentate.

In ultimul an a fost necesar sa-mi revizuiesc intregul mod de gandire. O puteti numi reconstructie personala.

| Steregoi explică (pentru rexiomaria):

**************************

| minrest a răspuns (pentru Steregoi):

Se mai numeste si schizofrenie.

| Steregoi explică (pentru minrest):

Mai degraba ajunge un ateu sc*iz**r***c decat un credincios.

Orice om isi raspunde singur in gand la unele intrebari prin meditare.