| IntrebariIntrebatoare a întrebat:

Propun ca la categoria Religie raspunsurile sa fie notate cu: Ateu, Credincios, Amuzant, Agnostic, Crestin, in loc de Folositor, Nefolositor, Amuzant, Inteligent, Stupid.
Voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Total de acord.

11 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

Nu contează dacă ești creștin/ateu/catolic/agnostic/budist etc., contează răspunsul, calitatea lui, nu religia pe care o ai. Să rămână...așa cum e și acum, însă oricum nu contează prea mult voturile.

Răspuns utilizator avertizat
| aliceinchains a răspuns (pentru IntrebariIntrebatoare):

Ba da ma, m-am prins. laughing Da e ok sa ramana cum e. tongue

Răspuns utilizator avertizat
| dacia63 a răspuns:

Clasificarea unui raspuns nu depinde (sau cel putin nu ar trebui/ de orientarea religioasa a persoanei, ci de capacitatea intelectuala, caracter, simtul umorului (vad ca pentu Amuzant nu ai gasit un termen de sostituire

| AndyDeea a răspuns:

Cred ca e foarte bine asa cum sunt folosite acum.

| Monik99 a răspuns:

Credincios