| 4b a întrebat:

Sa moara cei care ne fac viata mai grea?

Răspuns Câştigător
| dracu14 a răspuns:

Pe cine nu lasi sa moara nu te lasa sa traiesti...

14 răspunsuri:
| Ad1tza a răspuns:

Te referi la cei care conduc tara asta? Nu creca le-ar simti cineva lipsa...

| GabiiHaș a răspuns:

Acum,depinde si de situatie.
Viata mea e un haos total dar pot sa jur ca-mi place asa.

| Inferno a răspuns:

In cazul meu, asta ar insemna sa moara toti.

| 4b explică (pentru Inferno):

sad

| EmaS a răspuns:

Nu,sa se pocaiasca.

| Hopefree a răspuns:

Trebuie sa ne iubim chiar si dusmanii dc sa moara deoarece noi insine ne facem viata grea...nu exista altii...cu totii suntem oameni si pana la urma nu noi vom judeca cine si cum va muri.

| dragos9234 a răspuns:

Nu,doar sa nu ii mai vad vreodata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu totii murim la un moment dat oricum. Fie ca facem bine sau rau pe acest pamant.

| M25M a răspuns:

De ce sa moara si sa scape cand putem si noi sa le facem viata mai greawinking

| Urzi23 a răspuns:

Corect era sa ii lumineze Dumnezeu la minte si sa o ia pe drumul cel bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimeni nu merita sa moara degeaba. Oare viata noastra este asa importanta?

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Nu, mai bine s-ar pocai.

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Nu, sa se pocaiasca.

| Ironicnαme a răspuns:

Nu vreau să mor!