| jockercata a întrebat:

Sal TPU sunt adevarate chestiile alea de pe discovery "fenomene stranii"? chiar e adevarat ca exista fantome ca imi e frica... funda

Răspuns Câştigător
| JockerStoica a răspuns:

Exista intr-adevar... dar nu intra in depresie nu fi speriat Uneori se exagereaza pentru audienta. Salut.

13 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Da este adevarat exista Dumnezeu exista satan.

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Sunt persoane care isi povestesc intamplarile si experientele.

Răspuns utilizator avertizat
| Mădă0611 a răspuns:

Am inteles ca e vorba de o franciza ("afacere la cheie", adica e ideea mea, te las sa o folosesti cu conditiile puse de mine si tu imi dai parte din profit), e logic de dedus ca sunt vrajeli, doar ca odata intrate in subconstient o sa ai si tu parte de "fenomene stranii", frica ta creeaza fantome.

| TheTigerX a răspuns (pentru the2k):

Multumim ca ne-ai lamurit

| GizazCraist a răspuns:

No coment

| catalynx a răspuns:

Deci cum sa iti explic acele spirite sunt fake eu nu cred in asa ceva, atat cred ca aia vor sa faca rating. Se vede de la o posta ca sunt facute pe calculator, un spirit dupa ce pleaca din corpul unui om nu cred ca se mai intoarce pe pamant.

| Woodenpints91 a răspuns:

În curând o să credeţi că şi babele exorcizate în direct şi-n reluare la OTV sunt chestii pe bune.
Deschideţi ochii, televizorul doar vă dresează.

| RAY a răspuns:

Campul electromagnetic care inconjuara pamantul de radiatile ultra violete creaza halucinati grave s-a dovedit stiintific ca la un nivel mai mare provoaca halucinati unde mai adaugam frica de a vedea asa ceva imaginatia a creat lumea din jurul tau nu te mira ca tot ea sa creze si fantome, varcolaci etc
e doar imaginatie pura

Răspuns utilizator avertizat
| trolololo a răspuns:

Sunt prostii.

| uguugu a răspuns:

Mai sincer nu cred ca exista acel gen de fantome care raman in case dupa nu stiu cati ani si chestii...insa sunt destul de convinsa ca dupa ce a decedat o persoana timp de 40 de zile ii ramane spiritul pe pamant, apoi in a40-a zi e judecata si pleaca in Rai sau Iad cat despre povestile alea de prin filme cum ca ar mai fi "ceva" sau ar poseda probabil doar baliverne

| AndraRox a răspuns:

Cum a spus si GodYouLoveLitTheStarryNightKingOfAgesJesusChrist. La "fenomene stranii" sunt prezentate experientele "stranii" a unor oameni. Eu sincer nu cred in fantome, dar din cate stiu povestile acelea sunt adevarate.Sigur ca s-a adaugat si putina fantezie, unele parti sunt greu de crezut a fi adevarate.