| anonim_4396 a întrebat:

Sall!
Am si eu o intrebare... O prietena a fost sa se spovedeasca impreuna cu mama sa, ea s-a spovedit prima iar dupa ea a urmat mama sa. In momentul in care a ajuns acasa mama sa i'a spus ca stie ca a facut dragoste cu prietenul sau ( In momentul spovedaniei ea a specificat preotului si acest lucru ). Acuma ei ii este teama ca mama sa ar putea sa fii aflat despre toate lucrurile care i le'a spus preotului in momentul spovedaniei. Este vreo sansa ca preotul sa o fi informat pe mama acestei prietene despre toate aceste lucruri? Din cate stiu preotul nu are voie sa spuna nimanui pacatele cuiva...

Răspuns Câştigător
| Onisoor a răspuns:

Intr-adevar! Preotul nu are voie sa spuna nimanui pacatele cuiva! Poate ca era prin preajma mama sa! s-au altcineva care a parat-o! Fratele meu a auzit din intamplare pacatele unui om (se poate)!
Funda?

2 răspunsuri:
| Nolkyz a răspuns:

O afacere buna, ce pot să zic...

| unbaiatanonim a răspuns:

Sau poate ca preotul era ateu (nu ma mira, sunt multi preoti atei) si avea vreo legatura cu mama sa sau pur si simplu l-a intrebat ce i-a spus fica ei. Oricum, in preoti si femei sa nu ai incredere niciodata.winking