| ForeverWarrior a întrebat:

Ce credeti numai eu vad o cruce aici http://picshare.geenza.com/tmb/78EE6256.jpg? daca vedeti si voi ce credeti ca inseamna? e formata din semne de mama.Multumesc!

8 răspunsuri:
| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Da, si eu am semne de mama in forma de girafa, oare is posedata?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si care este legatura cu Dragoste si sex?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Draga daca vezi acesta intrebare este pusa la religie...

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Acum stiu ca este laReligie, dar de ce crezi ca am intrebat?

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru anonim_4396):

Pe bune, nu va mint acumstraight face.E am carul mare pe partea stanga a fetei catre gat in spate-jos.M-am trasat in oglinda intr-o zi cu pixulbig grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Nici un semn nu este lasat la intimplare.Este,ca sa zic asa, o cale de comunicare.Dar creierul nostru nu este antrnat sa inteleaga asa ceva.

| MihaiRusu88 a răspuns:

Vad crucea. probabil un posedat sia facut cruce si a fost ars. cine stie. Lumea e foarte misterioasa.

| Archdaemon a răspuns (pentru MihaiRusu88):

Posedat de cine/ce?