| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti!?!? http://ro.wikipedia.org/wiki/Proiectul_Blue_Beam

3 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

„Monast era sigur că proiectului Blue Beam va fi dus la îndeplinire până în anul 2000"... da, a fost gata, câtă precizie. Mi se pare o mare idioțenie, nu-mi plac conspirațiile, mi se par în cea mai mare parte stupide.

| seagate a răspuns:

Fictiune.

| catalynx a răspuns:

Adevarati cacati. Daca erau oameni adevarati nu incerca sa convinga pe nimeni nimic dar daca ei sunt de tot cacatul de la teoria lor ce sa mai ceri