| love66 a întrebat:

Am o mica intrebare: daca m-am impartasit noaptea la ora 1, pot a doua zi seara sa intretin relatii sexuale? E un pacat?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
După 24 de ore poţi întreţine!
Te pup!

9 răspunsuri:
| SefaTa97 a răspuns:

Pacat e si daca nu te impartasesti.

| Fatamuntilor a răspuns:

Relatiile sexuale sunt interzise pe perioda postului.Intreaba preotul!

| Neagu_Fanica_1980 a răspuns:

Daca ar intra un preot aici, probabil, ti-ar spune ca in timpul postului nu, dar daca nu poti sa te abtii, e treaba ta.

| Jackul336 a răspuns:

Dragostea e un dar nu o slabiciune
e chiar binecuvantata sexualitatea intro relatie sincera si serioasa

| h3r a răspuns (pentru Neagu_Fanica_1980):

Un răspuns foarte bun, în sfârșit... răule.

| zeulzamolxe666 a răspuns:

Sexuale nu.doar de prietenie si cordialitate!

| Eusebiu_Victor_1987 a răspuns:

Singurul moment in care sexul este un pacat este atunci cand acesta se petrece in afara casatoriei! Sexul este incurajat(scrie si in biblie, oamenii au fost lasati pe pamant pentru ase inmulti...bla bla)! Ciao

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pacat e ce iese din gura, nu ce bagi in gurase (refera la barfa). Asa si cu sexul, daca sotul sotia, logodnica...e ok.

| Neagu_Fanica_1980 a răspuns (pentru h3r):

OK,buno.