| benny34 a întrebat:

Salut, ce parere aveti despre UFO (OZN)?

68 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| benny34 explică (pentru bluebutterfly2013):

Se presupune ca ar funtiona cu ajutorul unor campuri gravitationale artificiale, ceea ce le-ar da posibilitatea unor schimbari bruste de directie.

| NnDWtf a răspuns (pentru anonim_4396):

Illuminati sunt una si aceeasi cu franc-masonii / masonii.
Illuminati includ mai multe astfel de societati. Skull of Death sau ceva de genul de exemplu, au "aderat" si ei la Iluminati.

| NnDWtf a răspuns (pentru benny34):

Da, s-au "infiltrat" ca sa zic asa in foarte multe organizatii din lume, o alta dovada a existentei lor, Rihana, care a facut intr-un videoclip semnul 666 din degete, si alti multi cantareti care canta versuri cu mesaje subliminale.
Pana si G.W Bush a fost surprins intr-un interviu spunand ceva de "mesaje subliminale", era legat de Iluminati, videoclipul avea foarte multe vizualizari parca.

| benny34 explică (pentru NnDWtf):

Din industria muzicala sunt enorm de multe astfel de exemple. Bush e bagat pana la gat in chestia asta tinand cont numai de simplul fapt ca se afla in clubul Bohemian http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Bohemian_Club_members si care doar sa te interesezi putin sa vezi ce ritualuri satanice au. Sunt extrem de multe lucruri de discutat despre aceste lucruri, ma bucur sincer sa vad ca mai sunt si oameni in tara asta care se mai preocupa si de probleme mai de baza, in afara vietii de zi cu zi, dupa parerea mea toti ar trebui sa facem asta.

| NnDWtf a răspuns (pentru benny34):

Ye, credeam ca o sa fiu luat la penis cand am inceput sa vorbesc despre UFO & Illuminati, dar obviously, nu numai eu am ochii deschisi.

Răspuns utilizator avertizat