| MrMouse44 a întrebat:

! Salut, E F IMPORTANT AM CATEVA INTREBARI:
-Care au fost cele 7 minuni ale lui Iisus
-ce au facut(pe scurt,esentialul):Moise,Avram,Iuda,Ioan,Irod,Iosif,Noe,I sac,Samson,Samuel,Rut,Pavel,ispietirea lui Iisus,botezul lui IISUS,Ultima cina, Arestarea lui Iisus.
FUNDA MULTUMESC!

3 răspunsuri:
| xerxes1 a răspuns:

1-Nu ma intereseaza fundele
2 -Iisus nu a facut nicio minune.
3-Moise a fost un egiptean smecher
4-Avram a fost primul proxenet din istorie, primea cadouri pentru prestatiile sotiei sale Sara
5-Iosif a fost tatal adevarat lui Iisus, nu spiridusi invizibili.
7-Pavel a fost inventatorul crestinismului
Suficient pentru azi.

| MrMouse44 explică (pentru xerxes1):

Dacă nu răspunzi serios, am să te rog să ștergi comentariul!

| xerxes1 a răspuns (pentru MrMouse44):

Raspunsul este cat se poate de serios si de adevarat.
Poate ca nu esti pregatit sa afli adevarul.
Atunci somn usor in continuare, si mareste numarul turmei de oite hipnotizate ale bisericii crestine.