| Syotos a întrebat:

Imi dati va rog frumos niste idei ce nume sa pun la un grup religios de pe facebook?

Răspuns Câştigător
| EmaS a răspuns:

''Tineri pentru Hristos''.
''Totul pentru Hristos''.
''O inima dedicata''.
''Tineri fara compromis.''
''Suta la suta crestin''.
''Noi asteptam pe Domnul''.
''Isus revine.''

9 răspunsuri:
| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Parac vad ca peste 2-3 ani crestinii o sa pupe icoana de pe feizbuc, maicutele o sa dea share la slujba si credinciosii like-uri. thinking

| Syotos explică (pentru XxXBlackVampireXxX):

Poate dar la ortodoxi orice este posibil. Eu sunt romano catolic si noi nu facem asemea lucruri laughing

Răspuns utilizator avertizat
| 6DuckMeJesus a răspuns:

Sculele de toate datatoare

Apoi clasifici preotii in 'Prea sfinte scule' si credinciosii in 'Gauri de bine aducatoare'

Vai drace, la ce va ganditi?
Nuuu, 'scule' in sens de instrument al prea bunului nostru domn Iisus hristos, si aia cu gaurile se refera la darea de mana a fiecarui credincios.
Vai vai, numa' la prostii va sta gandul... pocaiti-va!

| Syotos explică:

Suntem un grup romano-catolic. Grupul este pentru socializare pentru a ne cunoaste mai bine si pentru anumite activitati.

| Someonewhoappreciatelife a răspuns:

Poate îi întrebi pe cei ce fac parte din acel grup.

| DyNo a răspuns:

Ce fel de grup religios? Adica ce orientare aveti voi, cei care l-ati fondat?

| Justrollin a răspuns:

Oile