| anonim_4396 a întrebat:

Salut,
Stiti vreun site/aplicatie creştina de socializare sau in care sa ai ocazia sa-ti faci noi prieteni? (ma refer strict la prietenie, nu la dating)

7 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

De ce ai vrea sa cauti asa ceva?

| CIaudiu a răspuns:

Nu cred ca exista. Stiu si ei ca daca ar exista ar fi invadata de atei care vor incerca sa le demonteze povestea crestina de adormit copii.

| CostinAlamariu a răspuns (pentru CIaudiu):

De ce fac ateii chestia asta totusi?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ce nu incerci la biserica? Sau intr-o asociatie crestina ceva.

| SimplyBlue a răspuns:

ChristianFaithbook.net
KindleJoy.com
ChristianLikeMe.net
Iertare.ro
Mai sunt și altele dar astea le-am găsit in două minute. Nu cred că găsești atei pe ele cum zice cineva mai sus, pe siturile străine nu se face țigănia de pe TPU. I-ar da afară imediat.

| RAY a răspuns (pentru SimplyBlue):

Omule asta nici nu cauta atei și creștini

| SimplyBlue a răspuns (pentru RAY):

Nu ai înțeles răspunsul meu.
Poate că trebuie să îl mai citești o dată.