| BogdanFox a întrebat:

am o intrebare. De ziua unei prietene de-a mea am vrut sa ne jucam presupu joc Ouija care ar trebui sa cheme spirite. Toti credeam ca este un joc stupid care nu face alt ceva decat sa ne pirdem timpul cu el. Cand am inceput sa ne jucam nu era nimic care near fi dat impresia ca ar merge dar jucand in continuare am dat de un soldat mort in al doilea razboi mondial si ne-a spus cum ar fi murit. Eu credeam in continuare ca cineva misca paharul dar cand am luat toti mainile de pe pahar a cazut singur iar lumanarea sa stans. Pana la urma am dat de o fantoma numit Zozo.Eu am auzit ca ar fi un demon care ar fi omorat oameni dar erau doar niste simple superstiti. Zozo ne-a spus ca in viata anterioara era un preot dar care ar fi fost ucis de un criminal. El nu ne-a facut nimic rau ne-a spus ca era bun cu ceu buni si rai cu cei rai. Pana la urma am terminat jocul si Zozo ne-a spus ca demonii pot fi in acea casa. Dupa cateva zile de cand am ingropat hartia am gasit-o sfasiata si dezgropata. Momentan nu sa mai intamplat nimic dar dupa cateva saptamani se mai auzeau zgomote din acoperis.Momentan sa linistit totul dar ar trebuie sa facem ceva in legatura cu asta si sa imi spuneti daca si voi ati avut o experienta de genul asta.

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Asta-i prea tare laughing Cred ca traiesti filmele care le vezi! Cati ani ai? ca sigur nu ai mai mult de14. Si nu, noi NU am avut o asemenea experienta, nici nu am auzit de cineva adult sa fii avut o asemenea experienta... Copiii mai nascocesc povesti si chiar le cred ei insisi ca sunt adevarate laughing dar asta nu inseamna ca si sunt!