| Mariusregelefemelelor a întrebat:

am o intrebare importanta.Mos craciun chiar exista sau e doar o inventie.

Răspuns Câştigător
| Idris a răspuns:

Exista in aceeasi masura in care esti si tu "regelefemelelor" asa cum te auto-intitulezi. Desi sunt sanse mult mai mari ca tu sa fii "regelefemelelor", decat sa existe Mos Craciun. Sper ca nu este prea greu de inteles raspunsul meu. happy

8 răspunsuri:
| danay72 a răspuns:

Este o invenție, părinți sunt cei care oferă daruri. Crăciun a fost un om care făcea cadouri altora și de aici a plecat aceasta tradiție.

| 4b a răspuns:

Ti-as raspunde dar n-am gasit intrebarea in postarea ta, ma tat uitai si dupa semnul? da' nimic frate...

Răspuns utilizator avertizat
| Mayhem666 a răspuns:

Mos Craciun, Zana Maseluta, Mos Nicolae, Monstrul de spaghete, Bau Bau, toti exista, sunt ascunsi la tine sub pat si in dulap, dar nu ii poti vedea, doar ei te pot vedea pe tine. Suna creepy, nu?

| VelaJohnny a răspuns:

Există, a putut fi observat si fotografiat. „Santa caught on tape". Convinge-te singur, exista dovezi credibile.

https://i.ytimg.com/vi/12qy30JabuE/hqdefault.jpg

| T0T a răspuns (pentru VelaJohnny):

Mai nou face reclamă la Coca-Cola.

http://brandchannel.com/......ta_560.jpg

| SuNaM a răspuns:

Intrebarea e pusa sa apara la Zappy?

| Ɗєℓυѕιση a răspuns:

Nu exista.
Parintii pun cadouri sub brad.