| Taner13 a întrebat:

Am visat aseara ca l.am omorat pe diavol. Era sub forma de om,ma urmarea ca sa imi faca rau, si l.am injunghiat de foarte multe ori in zona pieptului,in special la inima cu cutitul in timp ce ne luaseram la bătaie. Pare amuzant povestind in felul asta laughing, dar eu chiar m.am trezit speriat. Ar putea sa insemne ceva acest vis? Pentru a fost foarte ciudat

5 răspunsuri:
| TrăieşteClipa a răspuns:

Visul este foarte interesant.
Subconstientul ti-a comunicat ca ai reusit sa invingi un aspect de-al tau mai putin placut.
Deci este de bine.

| doctorandus a răspuns:

Vise, maica, vise.

| Florin9Florin9 a răspuns:

Dumnezeu te îndrumă să lupți împotriva răului și îți sugerează că-l poți birui dacă lupți cu adevărat împotriva lui.

Răspuns utilizator avertizat
| danay72 a răspuns:

Nu te îngrijora pentru ca nu înseamnă nimic. Probabil te-ai uitat sau gândit la filme cu asa ceva și acum ai visat. Dar nu are nici o însemnătate.