| RealLife a întrebat:

Mai nou tot visez niste porcarii si ma trezesc pe la ora 4 si simt cum imi bate inima. De exemplu intr-o seara am visat ca am intrat in camera mamei mele si era plina de sange si mi-a spus sa chem ajutoare. (tata e un betivan pus pe scandal de ani intrgi), dupa aceea m-am dus la bunicamea ( stam in aceeasi curte) si am tot batut la usa si nu raspundea. In fine l-am vazut pe taicameu era in bucatarie si isi amenaja acolo masa de parca vroia sa faca ceva operatie si dupa venea spre mine cu un cutit si eu dintr-o data am scos un pistol ( de nicaieri lol laughing ) si l-am omorat. Dupa asta m-am trezit cu o durere de inima si n-am putut sa mai adorm...Aseara din nou am visat-o pe mama mea ca intra in casa cu un cutit in bucatarie si acolo era taicameu cu ceva pitipoanca in bikini (lol) si dupa a inceput sa-l taie cu cutitul si fix atunci m-am trezit. In fiecare seara imi este frica sa ma culc de teama ca iar voi visa mizerii din astea. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| haiZI a răspuns:

Cauza viselor tale poate fi neincrederea in parintii sau imaginatia bogata.Gandeste-te la altceva cand te pui in pat pentru somn.
de ex eu ma gandesc la jessica biel sau alta bunaciune si visez tare frumos.

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Citește și aici, pentru tine: www.elystar.ro
Pa, pa.

| mary_1175 a răspuns:

Probabil in mintea ta este ca te gandesti ca tatal tau poate sa-i faca ceva mamei tale si iti este frica,