| Tiger7777 a întrebat:

acum o jumatate de ora m-am trezit dar inca sunt speriat... Am visat ca un dusman de al meu m-a omorat, mi-a bagat cutitul in inima si se intampla chiar in casa mea, cu mama de fata. Dusmanul asta are vreo 14 ani dar la tot aiudul ii e frica de el, este un golan. Cu mine are de mult ceva si nu stiu de ce, el sta cu vreo 7 blocuri mai departe de mine, si in fata blocului lui e un parc in care ma duc in fiecare zi cu prietenii, dar problema e ca aproape in fiecare zi vine si el cu noi. Ce ar trebui sa fac? E de rau visul? Sa ma mai duc in parcul ala?

5 răspunsuri:
| SG1995 a răspuns:

Gosh, laughing te uiti prea mult la filme de actiune copilas, mai iesi naibi din casa si experimenteaza si viata reala.

| tehno125482 a răspuns:

Doar un vis.visele comunica cu noi intr-un fel simbolic greu de descifrat.deci ce ai vazut tu in vis nu este ce voia sati comunice visul.

| PIPER23 a răspuns:

Nu iti face griji din pricina unui vis.

Daca cumva vreodata tanarul golan da semne ca ar avea ceva de impartit cu tine, vorbeste cu parintii. Vor sti ei ce sa faca.

| VasilicaPuscas a răspuns:

Salut,

Eu zic sa i-o iei tu inainte si sa ii faci o vizita acasa. Asa ar proceda oricine

| Paun_Vlad_1998 a răspuns:

Nu iti fa griji ca visele nu sunt niciodata reale (in afara de cele din filme), iar baiatul stie ca orice ti-ar face poate sa ajunga la scoala de corectie sau inchisoare.