| anonim_4396 a întrebat:

am visat ca picam in iad,si in timp ce picam de sus vedeam alti oameni cum cad,dupa am deschis ochii,eram cu fata la lustra cu ochii deschisi si inconstient cateva secunde si am auzit o pe sora mea si pe mama vorbin si mi am dat seama ca va fi ok,dupa ce am devenit constient imi tremurau mainilie si mi batea inima, ce poate insemna acest vis? daca nu crezi in vise/religie nu raspunde te rog

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Visele reflectă temerile fiecărui individ atât cele conştiente cât şi cele subconştiente.

3 răspunsuri:
| danay72 a răspuns:

Eu cred in Biblie si ea arata clar ca visele apar din mulțimea gândurilor, deci nu înseamnă nimic. Eclesiastul5:7

| xerxes1 a răspuns:

Ti-ai programat creierul cu prostii crestine iar acum iti sosesc rezultatele.

| Veltorb a răspuns:

Dacă pici vreodată în iad cautămă. Voi fi pe acolo.