| Zeref a întrebat:

Cine stie cine canta melodia si cum se cheama, de pe Trinitas Tv, atunci cand se da reclama.Canta un cor pentru cateva secunde un fragment.Asta daca a fost cineva atent si a prins.Deci da fragmentul acela de 2-3-4 secunde pe urma da genericul de publicitate.Va rog sa-mi spuneti.Dau vesnica funda.

Va multumesc.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Dorugar a răspuns:

Acela este corul orbilor din opera Jesus Christ Super Star!

| Zeref explică (pentru Dorugar):

Vei raspunde pentru faptele tale baiete.Chiar si pentru un moment de glorie in care crezi ca esti in centrul atentiei cu micuta ta escapada de cuvinte.Eu am intrebat si chiar cautam un raspuns iar tu ma iei la pola.Esti kool.NU?

| Allrc24Orthodox a răspuns (pentru Zeref):

Isi satisface nevoia stupida de a combate crestinismul, in 10 min se potoleste