| alexionut98 a întrebat:

vreau sa impletesc un bici de plugusor astazi este pacat?

11 răspunsuri:
| William a răspuns:

Iti garantez ca sa cumperi un bici de plugusor nu este pacat.

| Thunderstruck a răspuns:

Normal ca e pacat.NOT, impusca-te.

| 220V a răspuns (pentru Thunderstruck):

Lasa baiatul in pace, n-are cu ce sa se impuste. Lasa-l sa-si faca bici si sa se spanzure cu el

| Sarah15is a răspuns:

In Biblie nu specifica ca e pacat sa lucrezi in zi de sarbatoare, de fapt nici nu specifica de existenta unei sarbatori, acolo scrie sa respecti ziua domnului si intr-o paranteza scrie( prima zi duminica) ceea ce rezulta ca ziua de inchinare este sambata, nicaieri in biblie nu specifica schimbarea zilei de odihna.Si ortodoxi tineau sambata insa nu stiu cine le-a schimbat-o, dar cei pe vechi stiau ca sambata e zi de odihna.

| dragos9234 a răspuns:

DA! Este pacat.
Daca o sa incerci sa il faci iti vor cadea mainile si penisul nu va mai intra in erectie timp de 15 ani.

Răspuns utilizator avertizat
| mihaitaLGP a răspuns:

Esti bolnav.

| PotatoMustDie a răspuns:

Din religie, da.

| Never4ever a răspuns:

E nu e.ce conteza?

| Anonimuuuussssss a răspuns:

Ar fi pacat sa faci asta de o sarbatoare cum e azi deoarece necesita multa munca fizica. Sper ca t-am ajutat

| ciprianjurje a răspuns:

Normal ca nu happy