| matematicus a întrebat:

Salutare, am o problema:Vreau sa scap de
pacatul masturbarii, fiindca vreau sa fiu in continuare
cell mai bun din scoala la Matematica

Răspuns Câştigător
| CatelusaCuParulCret a răspuns:

Cu voinţă şi curaj poti realiza orice. Daca vrei răspunsuri medicale, posteaya la categoria Sănatate. O zi buna!

10 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Lasă că ţi se va duce erecţia singură când vei vedea ce monumente de prostie sunt la categoria asta. laughing

| MskDesign a răspuns (pentru Gizăz):

laughing
Daca se autosatisface, nu poate calcula matematic cand va cade pastele in urmatorii ani.Este singura legatura pe care am gasit-o.

| doctorandus a răspuns:

Sunt altii care se o fac de la 12 ani si fac doua facultati. Nu produce note proaste, ca doar nu oi face-o sase sau opt ore pe zi. Din punct de vedere medical vezi: http://ro.wikibooks.org/wiki/Medicin%C4%83

| CinevaNou a răspuns:

Ai nevoie de 2 maini ca sa rezolvi probleme la matematica?

| FataCuChitaraMun?ilor a răspuns:

Impune-ţi singur lucrul ăsta şi dacă ai voinţă se poate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce legatura are mast. urbarea cu matematica? laughing

| FataCuChitaraMun?ilor a răspuns (pentru anonim_4396):

Îi distrage atenţia şi îi scade randamentul.E vârsta, sunt hormonii...

| anonim_4396 a răspuns (pentru FataCuChitaraMun?ilor):

Saracu' laughing

| Decstar a răspuns:

Apuca-te de sex daca vrei sa scapi de pacatul masturbarii

| dani145 a răspuns:

Deci nu ii baga in seama pe astia, habarnau ce zic,( mai ales horror) te duci fain frumos la spovedanie si zici :Am facut fapte necurate. Si apoi o sa te intrebe de cate ori sau asa ceva, nu sunt sigur, apoi o sa-ti dea dezlegarea si un Canon.