| OctavianDanielMaria a întrebat:

'Si o oaie e mai desteapta decat un om de stiinta care pretinde ca a demonstrat inexistenta lui Dumnezeu. Oaia paste iarba pe care o cunoaste. Omul de stiinta ignora pe Dumnezeu desi mananca mancarea pregatita de Dumnezeu precum fructe, legume, cereale. Omul de stiinta nu e in stare sa faca un fruct de la zero si pretinde ca e un dumnezeu care nu poate face nici un fruct. Viata nu are inceput pentru ca viata provine mereu din viata. Personalul nu are inceput pentru ca personalul provine mereu din personal.' M-ai spart, Steregoi.Tu nu ajungi nici la unghia de la picioare a oamenilor de stiinta. Pana acum erai mort daca nu erau medicamente, spitale sau alt gen de tratament.Crezi?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

De ce apeleaza crestini la acele oii adica la doctori si nu la dumnezeu?

Răspuns utilizator avertizat
| DarkAndDreary a răspuns:

Nu cred.