| OctavianDanielMaria a întrebat:

Steregoi, ce sa spunem daca suntem 'ignorati' de tine rolling on the floor La mintea cocosului ca nu putem sa iti raspundem rolling on the floor

19 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Corect asa e, isi raspunde singur la intrebari prin alte conturi isi da si fundita singur

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Vezi ca ti a raspuns deja la intrebare desigur sub alt nume

| RAY a răspuns:

Nilsson mare lucru sa folosesti un hide ip sau daca ai rds =ip dinamic,ce sa verifice TPU,tu crezi ca TPU sta sa vada cine isi face cont nou? se fac multe in fiecare zi,cum sa vada toate
ip uriile,cam foarte greu,eu lucrez in domeniu asa ca nu ma prosti, nu ma intereseaza cate conturi ai si ca isi dai singur fundita e treaba ta, nu sunt primul care spune asta, cam ciudat, in fine

| RAY a răspuns:

Nilsson omule repet ipoteza nu eu am lansat-o, nu ma intereseaza ce conturi ai tu pe TPU, dar voi doi daca sa presupunem ca sunteti 2 persoane ganditi la fel plus ca i ai adus multe complimente in fine

| RAY a răspuns:

Nilsson „Voi, fariseii, curăţaţi partea din afară a paharului şi a farfuriei, dar înăuntru sunteţi plini de jaf şi de răutate. Oameni fără minte! Oare cel care a făcut partea din afară n-a făcut şi partea dinăuntru?" (Luca 11:39, 40).„Vai de voi, buni cunoscători ai Legii, pentru că aţi luat cheia cunoştinţei. Voi înşivă n-aţi intrat, iar pe cei care intrau i-aţi împiedicat!"

| RAY a răspuns:

„Eu nu am venit pentru cei drepţi, ci pentru păcătoşi"
Toate lucrurile pe care vă spun ei să le păziţi, păziţi-le şi faceţi-le, dar după faptele lor să nu faceţi"

„Mulţi dintre cei dintîi vor fi ultimii, şi ultimii, cei dintîi"

„Nu judecaţi, ca să nu fiţi judecaţi!"

„Am venit în lumea asta ca aceia ce nu văd să vadă şi cei ce văd să ajungă orbi"

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Altruismul fata straini nu se explica din punct de vedere evolutionist, de ce ai renunta la ce e al tau ca sa ajuti pe altii? Poate cel mult pe membrii familiei.

wow ce buni sunteti voi crestini, cica va ajutati intre voi, eu stau de 28 de ani in Romania si nu am vazut asa ceva,dar tu vezi,asta e mare minune,voi nu barfiti,nu va urati, la stirile de la ora 5 sunt aliens nu, voi dragi de voi va iubiti intre voi,nu sunteti dupa banii nu, nu va plac banii,traiti in pustiu,saraci, normal ca evolutia nu explica ceea ce nu exista,ma lasi cu aberati de astea, mai intreb o data o singura tara crestina,pasnica,sa vad, am fost la voi in biserica sunteti sfinti apoi cu barfa, ura, prostia, numai te da sfant, sunteti pacatosi asta e adevarul, nu va ajutati intre voi, va mancati unul pe altul

| mentholinks a răspuns:

Norocul lui e ca nu e musulman, altfel se arunca de mult in aer in numele lui Allah.

| RAY a răspuns (pentru mentholinks):

Ghinionul nostru asa ne scapam de el )))))))))))

Răspuns utilizator avertizat
| AC4S4 a răspuns:

Ce-ar fi sa-l ignorati?laughing

| Nilsson a răspuns:

@ Ray

Prin afirmatia ta ai dovedit tuturor ca esti un MINCINOS.

Poti avea incredere in mincinosi?

A avea conturi multiple e contrar regulamentului, iar un cont se poate verifica prin adresa de e-mail cu care a fost creat sau cu IP-ul computerului de unde s-au facut logarile.

Cine are indoieli poate sa sa trimita o sesizare la contact@tpu.ro.

Ca sa se convinga si ei, nu pentru ca cei care trimit sesizari false ar risca sa fie supendati happy

| Nilsson a răspuns:

Ray, daca te uiti in lista de utilizatori suspendati gasesti care au fost suspendati pe motiv de conturi multiple.
Programatorii de pe TPU se pricep mai bine decat tine, dar tu continui sa MINTI (asta e moralitatea ta).

Daca sunt mai multi ca tine pe care nu ii duce capul sa deosebeasca exprimarea unor utilizatori nu e problema mea.

| Nilsson a răspuns:

Macat o data in viata da dovada ca ai coloana vertebrala si recunoaste ca ai mintit si nu o mai da cotita.
Imi exprimi aprecierea fata de oricine vreau, nu ascund faptul ca el are unele idei la care nu m-as fi gandit si la cate insulte a primit mai merita si cate o incurajare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite, in loc sa pui intrebarea asta stupida puteai sa-i raspunzi la ultimele intrebari happy
Dar pentru un creier de cocos cat nuca e prea greu sa-i raspundeti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta esti tu mai Ray, un om fara caracter.

| WarriorsOfJesusLuptatoriPentruHristos a răspuns:

Ce sa-i raspunzi? Mereu raspunzi la intrebari la misto fara sa dai dovada de putin respect.

| Logann a răspuns:

Ce e Steregoi? E Strigoi pe maghiara?