| alina333 a întrebat:

Stie cineva cine este vrajitoarea gherghina asta?

14 răspunsuri:
| Shinto a răspuns:

Ma,nu se stie, da'se cerceteaza...:-D

| negru30 a răspuns:

Altceva nu te interesa in postul Craciunului decat vrajitoarea

| alina333 explică (pentru negru30):

Intreb doarece este o impostoare si as vrea sa stiu mai multe despre ea...

| blueangel99 a răspuns (pentru negru30):

Asta aveam şi eu în gând -_-"
Vrăjitoarea aia e fică-sa lu' Mama Omida.

| negru30 a răspuns (pentru blueangel99):

O fi - dar nu este bine sa te joci cu magia neagra

| alina333 explică (pentru negru30):

O prietena ia trimis bani fiind gravida sa o scape de sarcina si nu a rezolvat nimic de aia o cautam ...pentru ca a luat bani pentru nimic...

| alina333 explică (pentru negru30):

Cineva ia trimis bani sa o scape de sarcina si nu a rezolvat niomic de-aia intrebam sa aflam cine e...

| negru30 a răspuns (pentru alina333):

De unde stii ca este o impostoare? - nu este frumos sa jignesti

| negru30 a răspuns (pentru alina333):

Este vina voastra -ce ati cautat acolo - stiam ca exista maternitate pentru asa ceva

| negru30 a răspuns (pentru alina333):

Daca ai fi avut credinta nu aveai ce cauta la vrajitoare - daca v-ati dus pentru avort - bine v-a facut - eu in locul ei va luam de 10 ori mai mult ca sa va treaca - bravo ei

| alina333 explică:

Daca poate cine sa imi dea mai multe detalii de ea v-as multumii