Răspuns utilizator avertizat
| danay72 a răspuns:

Coportor este un termen care scoate in evidenta activitatea pe care o face o persoana pentru Dumnezeu, predica si dedica mai mult timp in folosul altora, dar nu stiu la ce se refera colortor-adventis

| danay72 a răspuns:

Colportor este un termen care scoate in evidenta activitatea pe care o face o persoana pentru Dumnezeu, predica si dedica mai mult timp in folosul altora, dar nu stiu la ce se refera colportor-adventis