| Naturelle a întrebat:

Stiti site-uri cu biserici unde poti lasa mesaj sa se roage pentru tine?

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poftim?
Mergi direct la biserică și depui acatist în spațiul special amenajat pentru așa ceva.
Pa, pa.

| danay72 a răspuns:

Dumnezeu se bucura cand noi personal ne rugam lui.Sigur te asculta. Spune-i sincer ce simti si roaga-te din inima.Iti doresc mult succes.

| darrio2007 a răspuns:

Hai ca n-am mai auzit asta pana acum.La cate biserici au aparut in ultimul timp trebuie sa ai una prin apropiere.Sa mergi sa te rogi.

| Fatamuntilor a răspuns:

Am citit odata ca ar exista anuminte biserici care are poti depune si acatiste online, dar sincer nu prea cred sa aiba efectul scontat

Cel mai simplu este sa mergi la cea mai apropiata biserica si pui acatistul in cutiuta speciala.
De exemplu catedralele au deschis si in afara sarbatotorilor, deci le poti pune oricand.

| lpavel a răspuns:

De unde le mai scoate-ti si pe astea!? laughing))
Gandeste putin logic : cine crezi ca ar face un site unde credinciosii sa lase mesaje ca apoi El sa se roage pentru ei GRATIS? laughing))
Apoi se mai pune intrebarea : Chiar crezi ca s-ar ruga pentru tine?
Asta-i intrebarea anului! laughing)))

| Raskolnikow a răspuns:

Eu ma pot ruga pentru sanatatea si fericirea ta daca vrei alternative mai sunt si alea promovate de patriarhie www.cetatea-crestina.org sau Rugăciune pentru oraşul meu
http://valceaevanghelica.wordpress.com/......-ananghie/

| Cristi3000 a răspuns:

Cauta pe facebook, sunt destule grupuri de ragaciune unde iti poti lasa mesajul tau cu motivele de rugaciune.happy

| Cristi3000 a răspuns:

Gasesti pe facebook destule grupuri de rugaciune unde iti poti publica motivele tale...