| anonim_4396 a întrebat:

Sunt persoane care nu au participat niciodata la un program intr-o Biserica?

10 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Unde iti este vechiul cont?

| EmaS a răspuns:

Bine ai revenit. TPU are nevoie de oameni ca tine!

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Da. Normal. Ultima data am fost nevoita sa intru intr-o biserica acum 17 ani, la inmormantarea mamei. Ar fi fost jenant, totusi, sa stau afara. De atunci, insa, nu a mai existat nicio ocazie care sa ma oblige sa merg intr-un loc in care nu am ce cauta.

| CharlieHarper a răspuns:

Eu zic că există, dar sunt extrem de puțini.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eheee.io am fost de cateva ori.la botez si la cununie.in ultimii ani foarte rar.deabia astept sa apuc sa ies la pensie.

| EmaS a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca te ajuta Dumnezeu sa ajungi la pensie, promiti ca o sa mergi in fiecare duminica?

| SmexyBoy a răspuns (pentru EmaS):

Si daca ma ajuta Dumnezeu si eu nu ma duc duminica?

| EmaS a răspuns (pentru SmexyBoy):

Este bine sa mergem la Casa Domnului ori de cate ori este program.

| SmexyBoy a răspuns (pentru EmaS):

Si daca este program Duminica si eu nu ma duc?

| EmaS a răspuns (pentru SmexyBoy):

Ai savarsit un pacat.Dar spune-mi ca nu este asa.Te rog!