| Ele68 a întrebat:

TPU trebuie ne-aparat sa omor un om ca sa fiu satanist sau nu trebuie ne-aparat ca port Simboluri Satanice pe Desktop?

7 răspunsuri:
| Nuvăsufăr a răspuns:

Trebuie neapărat să înveţi să scrii corect, că de nu te ucid cu mâna mea.

Răspuns utilizator avertizat
| adyth a răspuns:

Daca omori un om esti criminal si ai sa zaci in puscarie de-ai sa uiti si de dracu si de toti idiotii astia care-ti baga prostii in cap. Ce-ar fi sa inveti sa fii om si sa pretuiesti lumea asta.

| adisuper a răspuns:

Este de ajuns să te sinucizi, ai face un bine umanităţi.

| SadBoyForever a răspuns:

La sectiunea asta sunt multi indobitociti de credinta! La control cu cei de deasupra mea!

| JimmyThePunk a răspuns:

Mai satanistule fi atent:
1)In biblia satanista scrie sa nu ranesti ( sa nu ranesti, apa sa omori )
2)Din partea mea omoara cati vrei ( o sa te vizitez la jilava si o sa-ti fac in ciuda ca eu's liber si tu mai ai de stat inca 83 de ani tongue )
3)Daca intrebi prin ce se caracterizeaza satanismul nu ai nici o tendinta inspre acea cultura

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma rog? ce fel de satanist esti de ne intrebi pe noi? la noi la ortodocsi scrie; sa nu ucizi.