| Ele29 a întrebat:

TPU vine Sfarsitu Lumii de 2 ori anul acesta 12.12.2012 Ora 12:12:12 21 Decembrie 2012 Ora 11:11 ce tare avem de doua ori Sfarsitu Lumii si Supravietuim de 2 ore in acelasi an laughing rolling on the floor

5 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Si daca ar veni ai fi pregatit sa pleci de pe pamantul acesta?

| Toluk19 a răspuns:

Da frumoasa politica e aici!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Elenin? ai de munca? o casa? familie? copii? daca nu ai, ai vreo sansa sa le ai prin fortele tale proprii? si daca da, cand? sfarsitul asta al lumii in ziua de azi imbraca multa forme.sa stii ca am simtul umorului.si rad destul de des.dar rasul vostru care radeti de cele sfinte,si nu numaidecat de sfarsitul lumii, fiindca asta nu-l stie nimeni, este al celor ce rad manzeste.adica a devenit mai mult un ranjet in coltul gurii.voi va cautati pe TPU unii pe altii fiindca aveti falsa impresie ca aveti un sprijin. exact precum catalandrii de lup in haita cand nu sunt lupul si lupoaica acasa.maraiti,latrati,dar atat.pana la sfarsitul ala caruia tu i-ai pus si data si ora, mai este mult.dar elenin? vin durerile fatule.si cand doare numai prostul rade sau nebunul.si atunci tot manzeste.asa ca voi.

| RoxyLaLa a răspuns:

E o prostie chestia asta. laughing Numai Dumnezeu stie cand vine Sf. Lumii.

| cotcodac4 a răspuns:

Da vine.da mie banii tai si ce ai de valoare sa mori sarac sa te placa **** ala de dumnezeu