| Fyusha a întrebat:

Triunghiul întors este un semn satanist, sau nu?

11 răspunsuri:
| M25M a răspuns:

Si trapezul de asemnea

| dracu14 a răspuns:

Triunghi intors rolling on the floor, numai pot de ras laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este! De ce nu? Pentru ca nu are nici o logica de ce un simplu triunghi ar fi semn satanist! Nu va mai luati dupa toate tampeniile pe care le auziti sau le cititi!

| BlackSulphur a răspuns:

Geometria asta, e data dracului!

| Scarbo a răspuns:

Nu.

| Dumniezău a răspuns:

Da cine ti-a spus ca un triunghi este satanic? ce fraieri sunt unii...

| ciotori a răspuns:

Da este, fereste-te de el!

| adrian1419 a răspuns:

Nu stiu ce prof de mate ai tu nebuno laughing

| Luly1802 a răspuns:

Da, este! Te asigur. Daca observi, sunt multe clipuri ale cantaretilor celebri, care nu cred in Dumnezeu. Ei bine, de exemplu, la Kesha, in Die Young. Este semnul triunghiului intors si da, este semn satanistwinking. Sper ca te-am ajutat cu ceva. (: