| Încrucişătorul a întrebat:

Uaaaaaa...

http://image.stirileprotv.ro/media/images/600x375/Oct201 1/60524866.jpg

Americanul spune asa: Shit just got real.

In caz ca mesajul e prea criptic... poate e mai bine asa...

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Nu am decat cateva dorinte cu privire la domnii din poza.Un drac,doi draci,trei draci...

-multa, din abundenta chiar, mu-ie
-multe cutite in cap
-spanzuratoare in piata publica cu oameni care sa danseze in jurul matelor lor eviscerate

29 de draci este numarul corect.L-am pus si pe Ariton la socoteala. big grin

| monstrulet a răspuns:

Si tu te-ai uitat pe antena3? laughing Pai normal ca biserica are afaceri cu statu, se ajuta reciproc. Popa zice lumii pe cine sa voteze, si statu face sa iasa cati mai mult crestini in recensamant.

| Bogdanux a răspuns:

Oare cat valoreaza tot aurul ala de pe ei? Si cand te gandesti ca unii mor de foame in momentul asta...iar fata aia a lui Baselu' cere niste pumni zdraveni...trist, ce sa zic.