| dragos60 a întrebat:

Imi poate spune cineva cum se numeste dispozitivul(scripetele) din poza atasata, cum il caut sau daca stiti de unde sa-l achizitionez.

Multumesc anticipat! O seara faina!

poza: http://image.stirileprotv.ro/media/images/620xX/Dec2013/ 61439315.jpg

1 răspuns:
| RxTx a răspuns:

CHEAMA UN ORNICAR SAU MECANIC SI iti explica el totul!
eu am inteles dar trebuie sa imi faci filmulete reale din realitate poze din mai multe pozitii si iti explic eu ca eu sunt electronist automatist industrial electromecanic si repar tot felul de automatizari electrice pneumatice hidraulice mecanice electromecanice si actionari logica pneumatica logica hidraulica. pentru fabrici uzine si industria HORECA repar cuptoare automatizari...
asa ca hai sa vedem ce se poate face trimite-mi mesaj privat cu vide-urile respective
sau daca le postezi acici trimite-mi si mesaj privat sa ma tragi de manica sa imi atragi atentia ca ai facut vide-uri sau daca imi scrii ceva pe privat iti dau nr meu de tel de whatsapp
sau daca vrei poate chiar vin personal la tine cu geanta de scule si vedem ce facem

eu fac lucruri farte complicate de automatizare asa ca nu ma sperie pe mine o chestie dinasta

am facut si cutii de viteze pentru masini ce cara hidraulic bucati de vapor in port la magalia de 400 tone

asa ca nu cred ca exista posibilitatea sa nu ii dau de cap