| RAY a întrebat:

Care barbat fi se pare mai atragator unul cu par pe piept sau unul care nu are par pe piept? sau unul care are putin par de piept?
http://i.embed.ly/......lay/resize

vs

http://i0.1616.ro/......010900.jpg

vs
http://image.stirileprotv.ro/media/images/600x375/Apr200 9/60270123.jpg

13 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Al doilea este destul de atragator.
In general barbatii cu par pe piept mi se par mai atractivi decat cei fara.

| GoldenZenith a răspuns:

În general, aia fără.dar tipul din a doua poza e un deliciu.

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Diferenta e ca are barba pare mai masculin

| GoldenZenith a răspuns:

Iar ți au luat o razna fanii laughing.

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Asa sunt ei mai nebunatici de fel, tu nu esti fana mea?

| GoldenZenith a răspuns:

Din fericire pentru tine, nu, nu sunt fana ta.

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Wow cool nu ma asteptam la asta, dar de ce?

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Asta nu e o întrebare normala. Mai logic ar fi sa te întreb de ce ar trebui sa te idolatrizez in vreun fel.

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Dar nu cred ca face cineva asta nici ma astept la asa ceva

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Oamenii sinceri mereu vor fi urati de majoritatea,pentru ca majoritatea e ipocrita,falsa,mincinoasa, numa pe interes, istoria a dovedit faptul ca uram oamenii sinceri si buni, asa ca nu ma mir ca m urasc multi e doar o frustrare, complex cand vad ca nu fac parte din lumea lor plina de minciuni si ipocrizie

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Probabil. Cred că ura e prea mult totuși; mai mult frustrare amestecata cu plictiseala.

| DenisaNicoletaG a răspuns:

Atata timp cat nu e maimuta e bine laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parul de pe piept nu mi se pare atragator, dar nu ma deranjeaza, atata timp cat nu e vizibil de la 10m.
E ca si cum ai intreba daca un tip cu par in nas e mai atragator decat un tip care nu are par in nas.