| DenisaNicoletaG a întrebat:

Un Paşte Fericit Tuturor!
Mergeţi la slujba de la biserică?

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

AC4S4 sa iti ceri iertare pentru ce ai facut azi, nu e bine sa fi mandru este pacat

| SilentRain a răspuns:

Nu

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Paşte Fericit si tie frumusico si sa iti de-a Dumnezeu multa sanatate.

| AC4S4 a răspuns:

Maine dimineata, desigur.
Paste fericit!

| Superior a răspuns:

Paste Fericit!
Da.

| Mircea08 a răspuns:

Multumesc la fel!

| chuckmanson a răspuns:

Paște fericit și ție! Da, mă duc la Înviere cu machiaj gotic pe față, cu o pentagramă satanistă la gât, cu un tricou cu Anubis și o să strig că vând ieftin copii ale cărțiilor „Originea speciilor" de Charles Darwin și „Scurtă istorie a timpului" de Stephen Hawking laughinglaughinglaughing