| dany1988122 a întrebat:

Unde au disparut cadavrele de pe urma potopului? Ca trebuia sa fie Pamantul plin de cadavre.

15 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

S-au transformat in fosile de dinozauri.

| mentholinks a răspuns:

Le-au mancat pestii.

| CostinAlamariu a răspuns:

Sa stii ca cineva chiar a scris un articol despre asta. Pentru cei care nu sunt analfabeti functionali si mai stiu si engleza îl las aici:
https://ancientinsights.wordpress.com/......the-flood/

| dany1988122 explică (pentru CostinAlamariu):

Ne, ne. Nu merge. Dovedeste ca a existat acel potop. Plus ca eu am zis: Unde au disparut cadavrele dupa potop, imediat dupa potop.

| CostinAlamariu a răspuns (pentru dany1988122):

Citește articolul.

| dany1988122 explică (pentru CostinAlamariu):

Nu imi pasa de articolul tau, Am zis de acel moment. Lasa perioada de timp.

| CostinAlamariu a răspuns (pentru dany1988122):

Articolul îți răspunde la întrebare. Dacă nu vrei răspunsul la întrebare pentru ce ai mai pus-o?

| dany1988122 explică (pentru CostinAlamariu):

Nu merge. Bagare din burta.

| CostinAlamariu a răspuns (pentru dany1988122):

Nici macar nu l-ai citit frate si zici ca e "bagat din burta". Cope and seeth

| dany1988122 explică (pentru CostinAlamariu):

E adaugare din burta.

| dany1988122 explică (pentru CostinAlamariu):

Adica, pune niste versete, si apoi le ''talmaceste'' el rolling on the floor

| CostinAlamariu a răspuns (pentru dany1988122):

L-ai citit sau nu?

| dany1988122 explică (pentru CostinAlamariu):

Da.

| LaviniuA a răspuns:

Formele de relief se schimba bre. Sunt morti peste tot doar ca nu sapa nimeni sa-i caute. In Bucuresti de exemplu multe lacuri au dedesubt schelete.

| dany1988122 explică (pentru LaviniuA):

Nu ma refer la timp, ci la cadavele care au ramas in urma. Poluare si alte chestii