| anonim_4396 a întrebat:

Unde castiga mai bine un preot, in Romania sau in strainatate?

6 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

În România, organizezi o pupătură de moaște (nici nu trebuie să existe sfântul respectiv, oasele de câine merg ca unse) și te pomenești cu vilă și BMW în fața ei.

| MMihai a răspuns:

În România oricum, un preot /// oricare preot, câștigă mult prea mult.

| negru30 a răspuns:

Are dreptate IMC90

| IMC90 a răspuns:

Astia din Romania merg cu Audi si Maserati... Nu stiu ce sa zic laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In tarile ortodoxe / in cele catolice decat salaru / aici mai invarti afaceri spovedani